You are here

Претходни председници и заменици

21. септембар 2013 - 19. септембар 2015.

  • Војислав Родић, председник Конференције суоснивача
  • Горан Миланковић, заменик председника Конференције суоснивача

24. септембар 2011 - 21. септембар 2013.

  • Војислав Родић, председник Конференције суоснивача
  • Слободан Марковић, заменик председника Конференције суоснивача

28. мај 2011 - 24. септембар 2011.

  • Снежана Божић, председник Конференције суоснивача
  • Гордана Стевановић, заменик председника Конференције суоснивача

На редовној седници Скупштине РНИДС-а, одржаној 28. маја 2011. усвојен је Статут Фондације "Регистар националног интернет домена Србије", усклађен са Законом о задужбинама и фондацијама, по којем РНИДС остаје исто правно лице, али се уводи нови управљачки орган Конференција суоснивача, који преузима највећи део надлежности дотадашње Скупштине РНИДС-а, док део надлежности прелази на Управни одбор.

20. јун 2009 - 28. мај 2011.

  • Снежана Божић-Малешевић, председник Скупштине РНИДС-а
  • Гордана Стевановић, заменик председника Скупштине РНИДС-а

На ванредној седници Скупштине РНИДС-а, одржаној 20. јуна 2009. измењена су Правила Фонда РНИДС и уведене су функције председника и заменика председника Скупштине РНИДС-а.

17. фебруар 2007 - 20. јун 2009.

  • Симо Иванежа, председавајући Скупштине РНИДС-а
  • копредседавајући, то јест заменици председавајућег, бирани су на самој седници Скупштине РНИДС-а

8. јул 2006.

  • Ђорђе Пауновић, председавајући Оснивачке скупштине РНИДС-а