You are here

Претходни чланови УО

Период 23. 02. 2013. - 20. 02. 2016.

  • Душан Стојичевић, председник УО
  • Зоран Перовић, заменик председника УО
  • Станиша Јосић
  • Владимир Алексић
  • Александар Павловић
  • Снежана Божић
  • Биљана Ромић Пунош

Период 24. 09. 2011 - 23. 02. 2013.

  • Драгомир Васиљевић, председник УО
  • Зоран Бухавац, заменик председника УО (поднео оставку)
  • Станиша Јосић (поднео оставку)
  • Снежана Божић
  • Наташа Радовић
  • Александар Павловић
  • Душан Стојичевић (поднео оставку)

Период 05. 09. 2009 - 24. 09. 2011.

  • Зоран Бухавац - председник УО (поднео оставку)
  • Јелена Опачић - заменица председника УО (поднела оставку)
  • Ненад Орлић (поднео оставку)
  • Бранислав Добросављевић
  • Бошко Радивојевић
  • Наташа Радовић
  • Владимир Алексић

Период 28. 02. 2009 - 05. 09. 2009.

  • Бошко Радивојевић - председник УО
  • Ненад Орлић - заменик председника УО
  • Војислав Родић
  • Бранислав Добросављевић
  • Јелена Опачић
  • Симо Иванежa (поднео оставку)
  • Чедомир Шуљагић (поднео оставку)
  • Слободан Марковић (поднео оставку)
  • Данко Јевтовић (поднео оставку)

Период 07. 12. 2008 - 28. 02. 2009.

  • Симо Иванежa - председник УО
  • Чедомир Шуљагић
  • Слободан Марковић
  • Војислав Родић
  • Данко Јевтовић
  • Бранислав Добросављевић
  • Бошко Радивојевић
  • Јелена Опачић
  • Ненад Орлић

Период 23. 02. 2008 - 07. 12. 2008.

  • Чедомир Шуљагић - председник УО
  • Симо Иванежa
  • Слободан Марковић
  • Војислав Родић
  • Данко Јевтовић
  • Бранислав Добросављевић
  • Бошко Радивојевић

Период 17. 02. 2007 - 17. 02. 2008.

  • Божидар Раденковић - председник УО (поднео оставку)
  • Симо Иванежа - заменик председника УО
  • Слободан Марковић
  • Чедомир Шуљагић
  • Војислав Родић
  • Данко Јевтовић
  • Звонко Цветановски
  • Небојша Васиљевић (поднео оставку)
  • Бошко Радивојевић

Период 08. 07. 2006 - 31. 12. 2006.

  • Божидар Раденковић - председник УО
  • Марина Јовановић - потпредседник УО
  • Чедомир Шуљагић
  • Слободан Марковић
  • Братислав Миловановић
  • Ненад Крајновић
  • Војислав Родић